کد خبر: 952014 A

ساعت ۱۴:۱۸ ظهر امروز رخ داد؛

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهرانی گفت: حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب خیابان شهید باقری، ۵ زخمی داشت.

به گزارش ایلنا، جلال ملکی با اعلام این خبر افزود: ساعت ۱۴:۱۸ ظهر امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب خیابان شهید باقری پایین‌تر از اتوبان زین الدین بعد از خروجی خیابان ۱۹۶، به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند که آتش‌نشانان در مدت زمان ۵ دقیقه به محل می‌رسند و مشاهد می‌کنند دو دستگاه کامیونت، یک دستگاه خاور که وسایل دامپزشکی مانند غذای حیوانات حمل می‌کردند با یک دستگاه خودروی کامیونت فوتون که مخصوص حمل اثاثیه است برخورد کردند که هر دو خودرو در وسط خیابان واژگون شدند.

تصادف

ملکی افزود: این حادثه باعث ترافیک سنگین در اتوبان باقری و نشت گازوئیل در محل و لغزندگی معبر شده بود ضمن اینکه در اثر این سانحه برخورد کامیونت‌ها به نرده‌های وسط بلوار باعث جدا شدن بخشی از آنها شده بود.

وی گفت: ۵ نفر (مرد) در این حادثه دچار مصدومیت شدند که سریعاً این افراد تحویل عوامل اورژانس شدند تا به مراکز درمانی منتقل شوند.

سخنگوی آتش نشانی افزود: خودرو‌ها با تلاش عوامل آتش نشانی به حالت اولیه برگردانده شد و آتش نشانان مشغول ایمن سازی محل هستند و تا دقایق دیگر محل حادثه تحویل عوامل راهور خواهد شد تا بررسی حادثه صورت گیرد.

تصادف

آتش نشانی تصادف خودرو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر