کد خبر: 951709 A

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه :

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: توصیه بر این است سهام عدالت که ارزش آن ۳۰ برابر ارزش اولیه است را نگه دارید.

به گزارش ایلنا، امیرحمزه حیدریان گفت: نهم اردیبهشت ماه امسال سهام عدالت با دستور مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی آزاد شد.

وی گفت: سازمان خصوصی‌سازی هم دو روش مستقیم و غیرمستقیم را برای مدیریت سهام توسط مردم ایجاد کرد که حدود ۵۳ درصد دارندگان سهام عدالت استان روش مستقیم را انتخاب کردند.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه ادامه داد: دولت اخیرا مصوب کرده دارندگان سهام عدالت که روش مستقیم را انتخاب کردند، می‌توانند ۳۰ درصد دیگر از سهام خود را بفروشند یعنی در مجموع از ابتدا تا الان ۶۰ درصد از سهام را می‌تواند از طریق کارگزاری‌ها و یا بانک به فروش برسانند.

وی ادامه داد: توصیه بر این است سهام عدالت که ارزش آن ۳۰ برابر ارزش اولیه است را نگه دارید، ولی در شرایطی که نیاز مبرم به پول دارید می‌توانید، بفروشید.

مشمولان جدید سهام عدالت در طرح مجلس

حیدریان افزود: دولت همچنین مصوب کرده دارندگان سهام عدالت می‌توانند از بانک‌ها تسهیلات کارت اعتباری بگیرند که مزایای ویژه‌ای دارد، لذا بانک‌ها مکلف شده‌اند این تسهیلات را در اختیار دارندگان سهام عدالت قرار دهند.

وی با بیان اینکه ۷۵ درصد از کرمانشاهی‌ها مشمول سهام عدالت هستند خطاب به هم‌استان‌های جامانده، گفت: مجلس هم در حال گذراندن مصوبه‌ای است برای کسانی که از دریافت سهام عدالت به انواع مختلف محروم شده‌اند تا بتواند صاحب سهام عدالت شوند.

امور اقتصادی و دارایی انقلاب اسلامی دولت سهام عدالت مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر