کد خبر: 951692 A

رئیس شورای شهر اعلام کرد؛

رئیس شورای شهر کرج گفت: شورای پنجم کرج جزو شفاف ترین شوراها است و بر مبنای قانون عمل می کند و بی شک جریان سازی‌ها نمی تواند مانع از تداوم رویکرد نقادانه و مطالبه گرانه برای حل مشکلات شهروندان و ارتقای آبادانی شهری گردد.

به گزارش ایلنا، اکبر سلیم نژاد اظهار داشت: مطالبه گری و تذکر در خصوص مسائل و مشکلات شهری وظیفه قانونی بنده و همکارانم در جایگاه نمایندگان مردم است و این دغدغه مندی هدفی جز اصلاح امور ندارد و نباید این گونه القا شود که تذکرات پشت پرده یا روی دومی دارند.

وی افزود: انتصابات مدیران شهری حق قانونی شهردار است و چنانچه بخشی از تذکرات اعضای شورا متوجه احدی از معاونان یا مدیران مناطق و سازمانها شود به این معنا نیست که عضو تذکر دهنده به دنبال جابه جایی فرد مذکور است یا با وی مشکل شخصی دارد، خیر این طور نیست، ما نمایندگان مردم هستیم و نارسایی ها و مشکلات را منعکس می کنیم، در عین حال از کارهای خوب حمایت می کنیم.

این مسئول خاطر نشان کرد: وحدت و همدلی لازمه پیشبرد اهداف مدیریت شهری است به ویژه آنکه تکمیل پروژه های اولویت دار در سال جاری مورد تاکید قرار گرفته و همچنین در قالب شنبه های جهادی شاهد بهره برداری از طرح های فضای سبز، عمرانی و خدماتی هستیم و چنانچه ریل همکاری های شورای شهر و شهرداری از مدار تفاهم و همکاری خارج شود، زیان آن در درجه اول متوجه شهروندان خواهد بود.

سلیم نژاد در پایان با تاکید بر اینکه شهردار موظف به پاسخگویی شفاف و مستند به ابهامات و سئوالات نمایندگان مردم است و در این ارتباط برخی اعضا گلایه مند هستند، تصریح کرد: شورای پنجم کرج جزو شفاف ترین شوراهای اسلامی است و بر مبنای قانون عمل می کند و بی شک جریان سازی‌ها نمی تواند مانع از تداوم رویکرد نقادانه و مطالبه گرانه در راستای حل مشکلات شهروندان و ارتقای آبادانی شهری شود.

 

شورای شهر کرج شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر