کد خبر: 951608 A

معاون استاندار سمنان خبر داد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: تاکنون ۹۸ درصد از مطالبه های گندم‌کاران زحمتکش استان پرداخت شده و مابقی پرداخت این مطالبه ها هم در حال سپری شدن روند اداری است.

به گزارش ایلنا، حبیب‌الله خجسته‌پور روز یکشنبه در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سالن یادگار امام (ره) استانداری افزود: یادمان هست که در زمان های گذشته پرداخت مطالبه گندم‌کاران با تاخیر چند ماهه پرداخت می‌شد اما در سال‌های گذشته تلاش شد مطالبه‌های گندم کاران به روز پرداخت شود و با تلاش دولت تدبیر و امید در سال جاری بیش از ۹۸ درصد از این مطالبه ها با وجود به اتمام نرسیدن برداشت‌ گندم در استان پرداخت شده است.

خجسته پور در بخش دیگر از سخنان خود در این نشست افزود: گزارش‌هایی در ارتباط با نحوه انجام توزیع الکترونیک گاز مایع از سوی مسئولان مربوط ارائه شد که فرمانداران هماهنگی های لازم را با بخشداران استان در ارتباط با پای کار آمدن آنان و نحوه انجام این طرح انجام دهند.

وی ادامه داد: با برگزاری جلسات مستمر با بخشداران و دهیاران در ارتباط با اجرای توزیع الکترونیک گاز مایع، مراتب اجرای این طرح با رویکرد کارشناسی‌تر انجام می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: نواقص احتمالی اجرای این طرح به صورت کارشناسی بررسی شود و نباید گروه هدف در توزیع الکترونیک گاز مایع با هیچگونه مشکلی روبه رو شوند.

خجسته پور ابراز امیدواری کرد اجرای طرح توزیع الکترونیک گاز مایع در جلوگیری از مصرف بی رویه انرژی در استان تاثیرگذار باشد.

مطالبات گندم کاران معاون سیاسی اجتماعی استانداری سمنان کشاورزان استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر