کد خبر: 951416 A

استاندار البرز:

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد ولی شرایط تحت کنترل است و اگر مردم همچنان همراهی کنند روند شیوع رو به کاهش خواهد رفت.

به‌گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که روز یکشنبه به ریاست رئیس‌جمهور و با حضور استانداران سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با قدردانی از همراهی مردم در اجرای مصوبات ستاد برای توقف چرخه شیوع کرونا، افزود: البرز همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد ولی شرایط تحت کنترل است.

وی ادامه داد: در جلسه امروز ستاد ملی نیز گزارشی از وضعیت تمامی استان ها ارائه شد و روسای کمیسیون‌ها در خصوص مباحث مربوطه گفتگو کردند.

شهبازی گفت: طبق بیانات رئیس جمهور در این جلسه در ماه محرم امسال باید دقیقا سلامت با سوگواری مردم را در کنار هم قرار دهیم. عزاداری و سلامت مردم قابل جمع است و تنها باید اطلاع رسانی و اقناع سازی شود و هماهنگی های لازم در این ارتباط باید از همین  امروز آغاز شود.

وی افزود: همچنین تاکید شد نظام دیجیتال در کشور باید به طور فزاینده و روزافزون توسعه یابد.

استاندار البرز اضافه کرد: برخورد با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده و مرتکب تخلف می‌شوند، ضرورت دارد و این امر در جلسه بعدی ستاد ملی کرونا نهایی و ابلاغ خواهد شد.

کروناویروس در البرز استاندار البرز.
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر