کد خبر: 951388 A

مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری تبریز خبر داد:

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری از استمرار کاهش مسافرت های بین شهری به علت شیوع ویروس کرونا خبرداد و گفت: روند کاهش مسافرت‌ها از اوایل اسفند ماه سال گذشته شروع و این روند با گذشت زمان همچنان به‌صورت چشمگیر ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسین عادلی سعد آباد با اعلام این خبر اظهار کرد: استفاده از ماسک برای ورود به ساختمان پایانه های مرکزی و شمال غرب الزامی است.
وی از استمرار کاهش مسافرت‌های بین شهری به علت شیوع ویروس کرونا خبرداد و گفت: روند کاهش مسافرت‌ها از اوایل اسفند ماه سال گذشته شروع و این روند با گذشت زمان همچنان به‌صورت چشمگیر ادامه دارد.

وی ادامه داد: سازمان پایانه‌های مسافربری در راستای جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا همه روزه در سه نوبت اقدام به ضد عفونی مجموعه پایانه‌ها و نصب علائم فاصله گذاری اجتماعی در سالن‌های پایانه‌ها می‌کند.

عادلی سعد آباد تشریح کرد: از مراجعان درخواست داریم برای کاهش تردد به پایانه‌ها تا جای ممکن بلیت سفر خود را از سامانه آنلاین سفر تهیه کرده و در هنگام ورود به پایانه‌های مسافربری شیوه نامه بهداشتی از جمله ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

شهرداری ماسک ویروس پایانه مسافرت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر