کد خبر: 951386 A

در بازدید از ایلنای قزوین مطرح شد؛

عضو شورای شهر قزوین گفت: خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین در ایام شیوع کرونا عملکردی قابل تقدیر دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، احد چگینی در بازدید از خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد:جایگاه و موقعیت یک مجموعه را کسی که در  آن جایگاه می نشیند تعریف می کند؛ بنابراین افرادی که رد جامعه تاثیر گذار هستند در هر جایی حضور داشته باشند قطعا در حوزه عملکرد خود تاثیر بسزایی دارند و خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین در میان رسانه های استان رسانه ای تاثیر گذار است.

عضو شورای شهر قزوین ادامه داد: اگر در هر حوزه ای تخصص گرایی در دستورکار  قرار گیرد، خیلی موفق تر خواهیم بود و در حوزه خبر هم همین طور است و ایلنای قزوین با تیم تخصصی که دارد در حوزه اطلاع رسانی  رسانه ای فعال و پویا و بسیار اثر گذار است.

چگینی اضافه کرد: در حال حاضر  بحرانی به نام کرونا ویروس کشور و جهان ر ا درگیر کرده و در این عرصه افرادی که اطلاع رسانی می کنند نقش بسیار برجسته ای دارند.

وی افزود: واقع نگاری از رسالت اصلی رسانه ها است و باید خبرنگاران آنچه را که می بینند بدون کم و کاستی بیان کنند.

این عضو شورا یادآور شد: در ایام کرونا خیلی از رسانه ها یا افراد جرات عبور از خیابان های اطراف مراکز درمانی استان را هم نداشتند؛ اما خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین در دل خطر رفت و گزارشهای  میدانی از واقعیات این بیماری تهیه کرد که قابل تحسین است.

 

جامعه جهان مراکز درمانی ویروس شورای شهر قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر