کد خبر: 951080 A

نماینده مردم سبزوار :

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: کشور ما بعد از ۴۰ سال هنوز یک هماهنگی مشخصی برای ارائه آمار در حوزه برنامه‌ریز ی ندارد و هر فردی از نگاه خود میزان تورم را اندازه‌گیری می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سبزوار ، بهروز محبی با اشاره به اینکه کشور بعد از۴۰ سال هنوز یک هماهنگی مشخصی برای آمار خود ندارد گفت: در کمیسیون برنامه و بودجه با راه اندازی کمیته آمار و برنامه ریزی و آمایش قرار است مرکز پایه و دیتا و آمار بوجود آید تا بفهمیم در چه شرایطی هستیم  و حرکت و برنامه ریزی ما باید بر چه اساسی باشد.

محبی با اشاره به سابقه کاری نمایندگان مجلس یازدهم ادامه داد: نمایندگان این مجلس ظرفیت فوق العاده ای در حیطه اجرا دارند و  قانون را می‌فهمند هر چند زمانی قانون ارزش دارد که قابلیت اجرا داشته باشد.

وی افزود:امیدواریم مجلس یازدهم بتواند به وظایف مهم خود که شامل اصلاح ساختار بودجه، نوسازی نظام مالیاتی، بهبود معیشت اقشار جامعه، روش کسب و کار ، ایجاد اشتغال ، تجارت خارجی و صادرات غیر نفتی است را به اجرا برساند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم به زیر ساخت ها توجه دارد و همچنین این مجلس کاملا شفاف است و هرزمانی که خبرنگاران بخواهند در این خصوص توضیح خواهیم داد.

 

بودجه تورم جامعه مجلس شورای اسلامی نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر