کد خبر: 950793 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

رئیس شورای شهر اصفهان خبرنگاران را امین‌ترین افرادی خطاب کرد که با قلم متعهد و امانتدار خود حلقه واسط بین رخدادهای گوناگون و مخاطبان شیفته آگاهی هستند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، علیرضا نصراصفهانی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

در پیام علیرضا نصراصفهانی به مناسبت روز خبرنگار آمده است:

"ن و القلم و ما یسطرون

پروردگار بلند مرتبه انسان را چنان آفریده که با درک، کشف و کسب آگاهی از جهان پیرامون، وی را از سایر موجودات متمایز ساخته و به عنوان اشرف مخلوقات او را از مسیر این شناخت و آگاهی از فرش زمین به عرش اعلا رهنمون می‌سازد.

گستردگی جهان و فراوانی حوادث، رویدادها و پدیده‌ها، انسان تشنه خواستن و دانستن را بر آن می‌دارد تا اخبار و اطلاعات خود را از طرق مختلف کسب نماید و بر معرفت و آگاهی خویش بیفزاید و چه کسی بهتر و امین‌تر از "خبرنگار" می‌تواند با نگاه تیزبین وقایع و اخبار دنیای پراتفاق را رصد نموده و با قلم متعهد و امانتدار خود حلقه واسط بین رخدادهای گوناگون و مخاطبان شیفته آگاهی باشد.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام محمود صارمی، روز خبرنگار را حضور یکایک خبرنگاران، مدیران و فعالان متعهد رسانه، این پیام آوران حقیقی و راستین آگاهی، دانش و بینش؛ تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای همگان، سلامت و پیروزی توأم با اخلاص و انصاف در عرصه خطیر اطلاع‌رسانی مسئلت می‌نمایم."

ایلنا اصفهان رئیس شورای شهر اصفهان روز خبرنگار اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر