کد خبر: 950766 A

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز:

نماینده ولی فقیه در استان البرز در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار، گفت: روز خبرنگار، روز تکریم از انسان‌های متعهد، صادق و شجاعی است که با امانت کامل اطلاعات صحیح را دقیق و به‌ موقع در اختیار مردم قرار می‌دهند.

به گزارش ایلنا، متن پیام آیت‌الله حسینی همدانی به شرح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

حرکت انقلابی مردم از آغاز تا زمان پیروزی و بعدازآن و در دوران تثبیت نظام اسلامی پر است از رشادت‌ها، ایثارها، جهاد و شهادت آحاد مردم و از همه اقشار. در این‌ بین کسانی که هم با قلم و هم با حضور درصحنه‌های خطیر آگاهی بخشی، بصیرت افزایی، تثبیت و نشر مطالب، حضور فعال داشته و خدمات ارزنده‌ای را به مخاطبین خود ارائه کرده و در این مسیر حساس شهدایی هم تقدیم نمودند، اصحاب رسانه و به‌خصوص خبرنگاران بودند.

لذا روز ۱۷ مرداد به مناسبت شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، توسط شورای انقلاب فرهنگی روز خبرنگار نامیده شد.

روز خبرنگار، روز تکریم از انسان‌های متعهد، صادق و شجاعی است که با امانت کامل اطلاعات صحیح را دقیق و به‌موقع در اختیار مردم قرار می‌دهند.

روز خبرنگار، روز تکریم از تلاش‌های بی‌وقفه آزادمردان و آزاد زنانی است که با قلم صادقانه خود، بصیرت و آگاهی را درصحنه‌های سرنوشت‌ساز ملت گسترش می‌دهند.

روز خبرنگار، روز تکریم از رسولان مجاهدی است که در وظیفه رساندن حقیقت کوتاهی نکردند و با خون خود حرمت قلم را پاسداری کردند و جاودانه شدند.

اینجانب به همه اصحاب رسانه که عاشقانه، مسئولانه و صادقانه به مردم خدمت می‌کنند روز خبرنگار را که مصادف با ایام نورانی دهه ولایت می‌باشد تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم در همه امور موفق باشید.

روز خبرنگار پیام نماینده ولی فقیه در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر