کد خبر: 950759 A

با انتشار پیامی؛

استاندار قزوین با صدور پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت و از این قشر به عنوان افرادی که موجب ارتقای آگاهی شهروندان شده و در رشد فرهنگ عمومی جامعه تاثیرگذار هستند، یاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، پیام هدایت الله جمالی پور به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار به شرح زیر است:

پرچمداران راستین خبر و اطلاع رسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش روزافزون خود آنچه را که عرضه می‌دارند، ارزشی حقیقی داشته و رنگی خدایی به خود گیرد و در این راستا رعایت امانت، عدالت و شفافیت در بیان واقعیات نقش بارزی داشته و بر صلابت قلم نگارندگان اخبار می افزاید. 

در بخش بعدی این پیام آمده است: حضور اصحاب محترم رسانه در عرصه‌های مختلف اطلاع رسانی و انعکاس شفاف و به موقع اخبار و رویدادهای گوناگون نقش بسزایی در ارتقای سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی جامعه نیز دارد و در عصر حاضر که اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی اخبار بر هیچ کس پوشیده نیست و حضور این قشر پویا و فهیم،در پرتو شجاعت طبع، آزادگی و بلند همتی رمز محبوبیت و مقبولیت صاحبان شریف قلم و فعالان عرصه خبر را رقم زده است. 

در قسمت دیگری از این پیام آورده شده است:  اینجانب ضمن عرض شادباش به مناسبت عید سعید غدیرخم، فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز نکوداشت روز خبرنگار را به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، عکاسان خبری و صاحبان اندیشه در استان فرهنگ خیز قزوین تبریک و تهنیت عرض نموده و بصورت ویژه از مساعی ارزنده خبرنگاران متعهد استان در عرصه اطلاع رسانی در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا صمیمانه قدردانی می کنم.

 در پایان پیام استاندار قزوین به مناسبت روز خبرنگار آمده است: از درگاه خداوند رحمان، تندرستی و توفیق روز افزون همه عزیزان را درظلّ توجّهات حضرت ولی‌عصر (عج ) و تحت زعامت  مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم، قلمتان نگارنده حقیقت باد.

اصحاب رسانه جامعه رسانه رشد مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر