کد خبر: 950594 A

به مناسبت 17 مرداد انجام شد؛

به مناسبت 17 مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی، تابلوی میدان خبرنگار با حضور جمعی از مسئولان در آستارا رونمایی شد.

به‌گزارش ایلنا از آستارا، شهردار بندر آستارا در آیین رونمایی از تابلوی میدان خبرنگار این شهر گفت: خبرنگاران نقش بسزایی در آگاه سازی و فرهنگ سازی در سطح جامعه دارند و با بیان رویدادها و مشکلات سطح جامعه می توانند در رفع معضلات یار و یاور مدیران باشند.

جواد معیتی گفت : امروزه رسانه از اثرگذار ترین ابزارها به شمار می‌رود و نامگذاری میدانی با نام خبرنگار در راستای تجلیل از مقام شامخ خبرنگاران کمترین اقدامی است که مجموعه شورا و شهرداری در راستای ارج نهادن به این قشر پویا و فعال انجام داده است.
 
وی گفت : این میدان توسط بسیج رسانه شهرستان آستارا پیشنهاد شد و مورد موافقت شهرداری و تصویب شورا قرار گرفت و شهرداری و شورای شهر بعنوان یک نهاد مردمی نیازمند بیشترین تعامل با رسانه هستند چرا که رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.
 
مسئول بسیج رسانه شهرستان آستارا گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و شهادت‌طلبی و ارج نهادن به مقام خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم بنا به فرموده مقام معظم رهبری نامگذاری میدانی در خیابان اصلی شهر به نام خبرنگار در دستور کار قرار گرفت.
 
آرش جوهری افزود: این میدان با ۶۲۰ متر مساحت در ابتدای ضلع شمالی بلوار بسیج این شهرستان واقع شده است.
استان گیلان جنگ رسانه شورای شهر مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر