کد خبر: 950470 A

در آستانه روز خبرنگار انجام شد؛

در آستانه روز خبرنگار تفاهمنامه همکاری خانه کارگر تشکیلات تبریز و خانه مطبوعات آذربایجان شرقی با حضور اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات منعقد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کریم صادقزاده تبریزی دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز در این مراسم اظهار داشت: خبرنگاران مسئولیت خطیری در جامعه دارند و بار بیشتر روانی جامعه را بر دوش خود می‌کشند و تا حد توان در کمیسیون فرهنگی شورای شهر پیگیر مشکلات خبرنگاران تبریزی هستیم و معتقدیم خبرنگاران حافظ منافع ملی کشور هستند.
 

کریم صادقزاده


وی ادامه داد: مسئولیت اجتماعی خبرنگاران در قبال جامعه برای آنها محدودیت نمی آفریند، بلکه راه رسیدن به کمال را برای این قشر هموارتر می کند.

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز گفت: خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا آنان همواره در قلب جامعه بوده و سلامت فرهنگی و فکری جامعه نیز مرهون تلاش های خبرنگاران است.

وی افزود: انتقاد به حق خبرنگاران از مسئولان خواسته مردم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همواره از خبرنگارانی که از قلم خود در برابر اطلاع رسانی و صدای مردم بودن استفاده کردند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

مرتضی شفیعی مدیرخانه مطبوعات آذربایجان شرقی نیز در این مراسم ابراز داشت: خانه کارگر تشکلی مردمی، صنفی و جریان ساز بوده و همواره در جریانات اجتماعی تاثیرگذار بوده است.

مرتضی شفیعی

وی ادامه داد:ما خانه کارگر را مامن و خانه خود دانسته و امیدواریم همکاری این دونهاد صنفی تاثیر بسزایی در امر مطالبه حق و حقوق کارگران و بازنشستگان داشته باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم تفاهم نامه همکاری به امضای طرفین درآمده و از سرپرست روزنامه کاروکارگر و خبرگزاری ایلنا در استان از طرف خانه کارگر تجلیل به عمل آمد.
80

آذربایجان شرقی جامعه سلامت قلب مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر