کد خبر: 950416 A

معاون استانداری اصفهان خبر داد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: قطعه نخست آزادراه نطنز - اصفهان تا پل حبیب آباد با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی فعال است و باقیمانده آن به زودی به پایان می‌رسد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حجت الله غلامی در نشست کمیسیون ایمنی و بهره‌برداری از کنارگذر شرق اصفهان با اشاره به اهمیت این طرح و ضرورت توجه به جزییات آن اظهار داشت: کنار گذر شرق اصفهان یکی از طرح‌های مهم کشور به شمار می‌رود و دغدغه‌های مهمی در خصوص تکمیل بخش‌های مختلف آن وجود دارد، بنابراین باید تمامی این موارد برطرف شود.

وی ادامه داد: همه مسئولان استان در تلاش هستند که تکمیل این طرح و خواسته مهم را عملیاتی کرده و نیاز مردم را محقق کنند.

معاون عمرانی استانداری اصفهان افزود: تلاش ما این است که افتتاح بخش نخست از جاده آزادراه نطنز تا جاده فرودگاه اصفهان انجام شود و برنامه ریزی‌های لازم در این خصوص صورت گرفته است.

غلامی اضافه کرد: تهمیدات لازم در مورد موارد باقیمانده به منظور افتتاح کنارگذر شرق در سفر فردای وزیر راه و شهرسازی به استان اصفهان، انجام خواهد شد.

وی گفت: موارد ایمنی و موارد جزئی پروژه اهمیت قابل توجهی داشته و برنامه‌ریزی‌های مناسب درخصوص آن صورت گرفته و موارد اجرائی آن در حال انجام است.

معاون عمرانی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: استقرار پلیس راه در آزادراه و تأمین خودروهای پلیس راه، نیز در دستور کار قرار گرفته و اقدامات لازم در این زمینه انجام می‌شود.

استان اصفهان اصفهان جاده وزیر راه و شهرسازی معاون عمرانی استانداری اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر