کد خبر: 950399 A

معاون فرمانداری فلاورجان مطرح کرد:

معاون‌سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فلاورجان گفت: الگوی مصرف بهینه آب باید در جامعه رعایت شود و این موضوع در شهرستان فلاورجان به دلیل کاهش ذخایر منابع آبی نیازمند توجه بیشتر است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، جواد سلطانی با اشاره به وضعیت قرمز این شهرستان از لحاظ شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: برای عبور از این شرایط بحرانی به آب نیازمندیم و باید مصرف آن را مدیریت کرد.

شبکه آب و فاضلاب موجودی زنده است

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه فلاورجان  هم اظهار داشت: اصحاب رسانه در خط مقدم ارتباط دولت با مردم هستند و اطلاع رسانی درست خدمات صورت گرفته، باعث ایجاد احساس امنیت و آرامش در آنها می شوند.

محمد مهدی پراندوخ شبکه آب و فاضلاب را به موجودی زنده تشبیه کرد که نیازمند رسیدگی، تغذیه و نظارت شبانه روزی است و مدیریت آب و فاضلاب منطقه فلاورجان این اقدامات را بدون وقفه تحت هر شرایطی پیگیری می کند.

وی با اعلام غیرحضوری شدن تمامی خدمات قابل ارائه در حوزه آب و فاضلاب و عدم نیاز به مراجعه حضوری مردم در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: این خدمات بر اساس مقررات و دستورالعمل های اجرایی مشخصی انجام و با توجه به یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، خدمات یکپارچه برای همه مشترکین ارائه می شود.

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه فلاورجان شیوع کرونا و ورود به فصل گرما را عامل افزایش زیاد مصرف آب در این شهرستان دانست و افزود: علیرغم افزایش مصرف آب در این روزها، پرسنل شرکت آب و فاضلاب با تمام توان و امکانات خود آب شرب مورد نیاز مردم را تامین می کنند و تاکنون مشکلی در این خصوص وجود نداشته است.

پراندوخ  اطلاع رسانی به مردم برای استفاده صحیح از آب را بسیار حائز اهمیت برشمرد و اظهار داشت: پایدار بودن جریان آب ارتباط مستقیمی با احساس رضایتندی مصرف کنندگان دارد و رسانه ها می توانند با انعکاس خدمات انجام شده و ارائه توصیه های مدیریت مصرف، نقش اساسی را در این زمینه ایفا کنند.

آب و فاضلاب اصحاب رسانه تغذیه جامعه شرکت آب و فاضلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر