کد خبر: 950360 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: آغاز طرح تابستانه کتاب در کتابفروشی های قزوین با ۲۰ درصد تخفیف از عید سعید غدیر خم انجام می شود.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدحسین اسماعیلی با اعلام این خبر گفت : ۱۰ کتابفروشی استان قزوین در چهاردهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها شرکت کرده اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان با بیان اینکه این طرح با مشارکت۱۰ کتابفروشی استان قزوین همزمان با عید سعید غدیر خم‌ در استان آغاز می شود، اضافه کرد: طرح تابستانه  کتاب از شنبه ۱۸ مرداد تا ۳۰ مرداد به مدت ۱۲ روز در کتابفروشی‌های عضو طرح در استان قزوین ادامه دارد.

اسماعیلی بیان کرد: در این طرح علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های عمومی، کودک و نوجوان و کتاب‌های دانشگاهی را با ۲۰ درصد تخفیف از کتاب ‌فروشی‌های عضو طرح خریداری کنند و  سقف مجاز خرید برای هر خریدار یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است.

وی افزود: کتابفروشی های که در این طرح شرکت کردند شامل فروشگاه پویا کتاب در میدان عدل، هنر و کتاب در خیابان فردوسی، کتابسرای علامه در چهارراه نادری، کتابسرای مینوی خرد در چهارراه پادگان، فطرس در شهر محمدیه، رخداد در میدان عدل، پاتوق کتاب در خیابان نادری جنوبی، آریا کتاب در خیام شمالی، شهر کتاب در بلوار نخبگان و خانه کتاب اوستا در خیابان غفاری مجتمع برهان می باشند.

این مقام مسئول ادامه داد: در «تابستانه کتاب ۹۹» به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل  از سوی کتابفروشی‌ها پوشش داده می‌شود.

اسماعیلی در پایان سخنان خود افزود: با اجرای طرح تابستانه کتاب، علاوه بر حمایت از صنعت نشر و کتابفروشی‌های استان که در دوران شیوع کرونا دچار رکود در کسب و کار شدند، شاهد گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین خانواده‌ها نیز باشیم.

استان قزوین فرهنگ و ارشاد فرهنگ و ارشاد اسلامی نخبگان یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر