کد خبر: 950142 A

نایب رئیس شورای شهر قزوین مطرح کرد:

نایب رئیس شورای شهر قزوین گفت: خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین رسانه ای شفاف و بی پرده در میان رسانه‌های استان قزوین است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، مهدی عبدالرزاقی در بازدید از خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین اظهار کرد: خبرنگاران با وجود همه ناملایمات،کمبودها و نبودها و مخصوصا مشکلات معیشتی و اقتصادی شجاعانه فعالیت می کنند تا به مسئولیت و رسالت اطلاع رسانی دقیق و شفاف خود عمل کنند.

نایب رئیس شورای شهر قزوین بیان کرد: مجموعه خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین بیشترین اخبار چالشی را در میان رسانه های استان انعکاس داده است.

عبدالرزاقی ادامه داد: شجاعت و جسارت این خبرگزاری قابل مشاهده است و در انتخاب سوژه های خبری دقیق عمل می کند و بی‌پرده و شفاف به موضوعات روز جامعه می پردازد که این خود جای تقدیر و ستایش دارد.

این عضو شورای شهر قزوین اضافه کرد: ایلنای قزوین رسالت خود را به درستی انجام می دهد و شفاف و بی‌پرده با مردم صحبت می‌کند که این کار باعث می شود؛ هم مدیران در کارهای خود بیشتر دقت کنند و هم مردم احساس خوبی داشته باشند.

نایب رئیس شورای شهر قزوین گفت: در ایام شیوع ویروس کرونا حرکت جالبی از خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین مشاهده کردم که حضور در بیمارستان بوعلی قزوین بود؛ شاید خیلی از مسئولان و مردم به دلیل ترس و وحشت حاضر نباشند در این روزها به بیمارستان بروند.

عبدالرزاقی یادآور شد: حضور مجموعه ایلنا در بیمارستان و تهیه کلیپ و گزارش های تصویری؛ نشان از شجاعت این خبرگزاری است.

حجم ویدئو: 21.62M | زمان ویدئو: 00:02:13
استان قزوین بیمارستان رسانه مشکلات شورای شهر قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر