کد خبر: 949385 A

فتح اللهی:

فرماندار رشت با تاکید بر فراهم آوردن زیرساخت های لازم جهت برگزاری مسابقات سوارکاری، تصریح کرد: باید شرایطی را فراهم آوریم که همه آحاد جامعه امکان فعالیت در این ورزش جذاب و مفرح را داشته باشند.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در نشست با رئیس و اعضای هیات سوارکاری استان گیلان، با اشاره به تاکیدات ویژه به ورزش سوارکاری در آموزه‌های دینی و جنبه‌های اقتصادی آن، اظهار داشت: باید امکانات و شرایط زیرساختی در این ورزش به گونه‌ای فراهم باشد تا تمامی افراد علاقمند در سطح جامعه بتوانند به آن بپردازند.

فرماندار شهرستان رشت به تاثیربرگزاری مسابقات سوارکاری در ایجاد نشاط و شور و اجتماعی اشاره کرد و افزود: این فرمانداری از هیچ تلاشی جهت کاهش دغدغه‌ها و کمک به هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات و برنامه‌ها، فروگذار نخواهد کرد.

فتح اللهی ورزش‌های سنتی را بخشی از هویت، تاریخ و فرهنگ گیلان خواند و اظهار کرد: با حمایت از ورزش‌های سنتی مانند سوارکاری، ضمن کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت عموم مردم به ویژه جوانان، در جهت تقویت و تحکیم فرهنگ، تاریخ و تمدن این استان نیز گام بلندی برداشته خواهد شد.

آموزه های دینی اوقات فراغت تمدن جامعه فرماندار شهرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر