کد خبر: 949384 A

فرماندار رشت:

فرماندار رشت با تاکید بر لزوم استفاده مناسب از ظرفیت احزاب جهت توسعه کشور، گفت: برای موفقیت در پیشرفت کشور بیش از هر چیزی، نیازمند مشارکت مردم و ایجاد اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان هستیم.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در نشست با اعضای خانه احزاب استان گیلان با بیان اینکه انقلاب ما بر مبنای مردم شکل گرفت و مردم جایگاه ویژه ای در حکومت دارند، افزود: باید همواره به دنبال حفظ جایگاه مردم  و خدمتگزاری به آنان باشیم.

وی جمهوری اسلامی را تنها حکومتی عنوان کرد که در راس آن ولی فقیه جامع الشرایط قرار دارد، خاطرنشان کرد: در این حکومت مسئولیت تمامی فعالیت های اجرایی و توسعه ای بر عهده دولت است، بنابراین همه کسانی که به معنای واقعی دوستدار نظام و به دنبال خدمتگزاری به مردم هستند باید به دولت در این راستا کمک کنند.

فرماندار شهرستان رشت عدم وجود درک صحیح از شرایط کشور را بزرگترین آسیب دانست و تاکید کرد: ما نیازمند نگاه همه جانبه به توسعه و ایجاد توسعه متوازن هستیم و باید در کنار اقدامات توسعه گرایانه، به دنبال ایجاد زیرساخت های مناسب باشیم.

فتح اللهی با اشاره به لزوم نقش آفرینی پر رنگ احزاب در همه رویدادهای سیاسی اجتماعی، گفت: برای موفقیت در پیشرفت کشور بیش از هر چیزی، نیازمند مشارکت خود مردم و ایجاد اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان هستیم.

وی با تشریح اقدامات صورت پذیرفته از سوی فرمانداری در جهت اشتغالزایی در سطح شهرستان رشت، افزود: احصای ظرفیت های سرمایه گذاری و مشکلات پیش روی شرکت ها و کارخانجات، تخصیص 1000 میلیارد تومان اعتبار از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) جهت راه اندازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال و برنامه ریزی جهت استفاده از ظرفیت های گردشگری از جمله این اقدامات است.

فرماندار رشت با تاکید بر تاثیرگذاری احزاب در روشنگری جامعه، اظهار داشت: باید شرایطی را فراهم کنیم که از ظرفیت احزاب به درستی استفاده شود و در این راستا آمادگی داریم نشست های دوره ای را با نمایندگان همه احزاب به صورت موضوعی و هدفمند برگزار کنیم.

استفاده از ظرفیت انقلاب سرمایه گذاری گردشگری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر