کد خبر: 949236 A

مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد مطرح کرد:

مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در خلیل آباد تعداد افراد مبتلا به کرونا به ۱۲۰ نفر رسیده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خلیل آباد، محمد هاشمی در جلسه ویژه ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان اظهار کرد: در حال حاضر 3 نفر از خلیل آباد در بیمارستان مدرس کاشمر مشکوک به کرونا بستری هستند و طی ده روز گذشته هم متاسفانه 4 نفر از شهرستان به علت ویروس کرونا جان باخته اند.

وی با بیان اینکه دورهمی های خانوادگی دلیل افزایش ویروس کرونا در خلیل آباد است افزود: در حال حاضر تنها راه مقابله با ویروس کرونا همان دستورالعمل های صادر شده است که عدم برگزاری هر گونه تجمع، رعایت پروتکل های فردی ، استفاده از ماسک و رعایت فاصله یک و نیم متری و شست شوی مرتب دست‌ها  و عدم تردد غیر ضروری در سطح شهر از جمله مواردی که بایستی همشهریان دقت لازم را داشته باشند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد اظهار داشت: وضعیت خلیل آباد با نظر کادر درمان شهرستان قرمز است و از همه همشهریان تقاضا داریم با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی را مد نظر خود داشته باشند.

هاشمی با بیان اینکه در موج دوم ویروس کرونا همه سنین در معرض خطر هستند گفت: ویروس کرونا تا زمان ساخت واکسن در کشورمان شیوع خواهد داشت و لذا در موج دوم ویروس نیز باید مواظب کودکان خود نیز باشیم چرا که این ویروس کودکان را هم درگیر کرده است.

شبکه بهداشت و درمان کودکان محمد هاشمی مد ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر