کد خبر: 948769 A

در بازدید استاندار از محور یاسوج - شیراز مطرح شد؛

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از به بهره برداری رسیدن محور ۴ خطه یاسوج- شیراز تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش ایلنا، کلانتری با تاکید بر اینکه پیگیری و سرعت بهره برداری از راه های استان در اولویت کاری ما قرار دارد، گفت: محورهای یاسوج_ سمیرم، دهدشت پاتاوه، یاسوج شیراز و یاسوج_ سی سخت باید تا پایان دولت به بهره برداری برسند. 

وی از زیر بار ترافیک رفتن محور گچساران_خیرآباد در هفته دولت  خبر داد و گفت: این محور ۵۰ کیلومتر بوده و اعتبار آن ۲۰۰ میلیارد تومان است.

کلانتری افزود: با تخصیص اعتبار ویژه از سوی دفتر مقام معظم رهبری محور پاتاوه_دهدشت نیز تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه محور یاسوج_شیراز یکی از شریان های مهم ارتباطی استان است، عنوان کرد: این محور در حوزه استان ما ۳۲ کیلومتر است و ۲ قطعه ۴ کیلومتری نیز در حال آماده سازی است که این ۸ کیلومتر  تا ۲ ماه آینده افتتاح می شود.

نماینده ارشد اجرایی استان تاکید کرد: محور ۴ خطه  یاسوج_شیراز تا پایان دولت زیر بار ترافیک قرار خواهد گرفت.

کلانتری با تاکید  بر اینکه بهره برداری از این محورها خواسته به حق مردم استان است، اظهار داشت: باتوجه به تاکید رئیس جمهور، مساعدت های سازمان برنامه و قول مساعد وزیر راه و با تامین ۶۰ میلیارد تومان نقدینگی که آن را دو برابر خواهیم کرد تا پایان دولت امکان بهره برداری از این محورها فراهم خواهد شد.

وی بیان کرد: هدف از این بازدید بررسی آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه بود.

گفتنی است کلانتری در حاشیه این بازدید ها در جمع مردم روستای گنجگون قرار گرفته و پس از شنیدن مطالبات و خواسته های آنها دستورات لازم جهت رفع آن مشکلات را  به مدیران مربوطه صادر کرد.

ترافیک دولت کهگیلویه و بویراحمد مشکلات سازمان برنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر