کد خبر: 948585 A

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در چهار ماهه امسال ۳۰۲ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و یک تن و ۸۴۴ کیلو انواع مواد مخدر در استان قزوین کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان برای ارتقای امنیت عمومی و اجتماعی مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد جدی با سوداگران مرگ و به منظور تضعیف توان فعالیت مجرمانه قاچاقچیان با پیگیری‌های شبانه‌روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در ۴ ماهه گذشته موفق شدند ۳۰۲ نفر قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۳ درصد افزایش دستگیری داشته اند.

وی افزود: جمعاً یک تن و ۸۴۴ کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و ۳۲۹ کیلو ۹۱۹ گرم تریاک، ۷۵ کیلو ۴۶۵ گرم حشیش، ۴۵ کیلو هروئین، ۱۳ کیلو و ۹۱۹ گرم شیشه و مقدار ۱۱۰ کیلو سایر انواع مواد مخدر کشف و قاچاقچیان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی استان با اشاره به افزایش ۷۱ درصدی کشف مواد مخدر در این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته تصریح کرد: در این مدت ۴۰۵ مرحله طرح پاکسازی نقاط و محلات آلوده از حیث توزیع مواد مخدر در استان اجرا و در اجرای این طرح‌ها ۹۳۵ معتاد متجاهر و بلامکان جمع آوری شدند.

 

استان قزوین کشف و ضبط مرگ مواد مخدر قاچاقچی مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر