کد خبر: 948480 A

نماینده مردم رشت در مجلس :

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: لازمه امنیت پایدار، پاسداری از امنیت فرهنگ و هم فرهنگ امنیت است.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی،از سلسله نشست های هفتگی معاونت فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با موضوع "امنیت فرهنگ و فرهنگ امنیت" با حضور سردار سید علی آقا زاده دافساری نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، اعضای هیئت مدیره و معاونان و مدیران و جمعی از سرمایه‌گذاران و دیگر مدعوین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سالن منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

در این نشست سید حجت مهدوی سعیدی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به احادیث معتبر به موضوع اهمیت امنیت فرهنگ و فرهنگ امنیت در ابعاد مختلف پرداخت و تأکید بسیار فراوان این موضوع از منظر دین اسلام را بیانگر اهمیت آن عنوان کرد.

وی با بیان اینکه فراهم ساختن احساس امنیت برای سرمایه گذاران گام نخست در دست یابی به توسعه اقتصادی است اضافه کرد: به نمایندگی از مجموعه سازمان و دیگر مسئولان مرتبط، این اطمینان را به همه سرمایه‌گذاران واقعی می‌دهیم که امنیت سرمایه ها و داشته های آنها را با برنامه ریزهای دقیق و ضابطه مند، حافظ و امین باشیم.

سید علی آقا زاده دافساری نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تشکر از برگزاری و موضوع این نشست عنوان کرد، ما زمانی می توانیم به امنیت پایدار دست یابیم که امنیت فرهنگ و هم فرهنگ امنیت را پاسدار باشیم .

 

 
امام راحل و مقام معظم رهبری امنیت ملی مجلس شورای اسلامی معاون امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر