کد خبر: 948477 A

فرماندار زنجان در گفت و گو با ایلنا :

فرماندار زنجان، گفت:در دیدار با هیأت های مذهبی تاکید شد که با توجه به وضعیت قرمز زنجان همه ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی ستاد کرونا استان را در ایام محرم به صورت کامل رعایت کنند.

رضا عسگری، امروز در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در زنجان، با اشاره به وضعیت استان زنجان در شیوع بیماری کرونا ویروس، گفت: در حال حاضر استان زنجان وضعیت مطلوبی  ندارد و تعداد زیادی از بیماران که در آی سی یو بستری هستند وضعیت مساعد  ندارند.

فرماندار زنجان، ادامه داد: در حاضر وضعیت استان زنجان در شیوع بیماری کرونا ویروس در  مرز قرمز است و این وضعیت همچنان برای مردم و مسئولان نگران کننده است و برای بهبود وضعیت نیاز مند همکاری مردم در رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله های اجتماعی هستیم.

عسگری، تاکید کرد: در مناطق حاشیه شهر زنجان و روستاها کمتر از ماسک استفاده می‌شود و این نگرانی‌ها را افزایش می‌دهد.

این مسئول در زنجان یاد آورشد: برای مدیریت وضعیت موجود باید مردم با جدیت بیشتری پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند.

عسگری ، اضافه کرد:  کسانیکه از ماسک استفاده نمی‌کنند هم جان خود و هم سلامت خانواده خود را به خطر می‌اندازند.

فرماندار زنجان ، با اشاره به اینکه همه مراسمات مذهبی در ایام محرم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزاری خواهد شد،  عنوان کرد: این امر به همه هیأت های مذهبی ابلاغ و تاکید شده است.

عسگری در پایان یادآورشد: حضور در اجتماعات احتمال ابتلا به بیماری را افزایش می‌دهد و گاهی شاهد حضور مردم در پارکها و اجتماعات هستیم که این موضوع سرعت شیوع بیماری کرونا را در جامعه زنجان افزایش می‌دهد.

کروناویروس فرماندار زنجان/پروتکل های بهداشتی کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر