کد خبر: 948473 A

رئیس سازمان صمت گیلان:

رئیس سازمان صمت گیلان با تأکید بر برخورد با کوچک‌ترین تخلف در حوزه بازار، بیان کرد: اصناف پیشنهاد و طرح‌های سازنده را برای تعادل و روان سازی وضعیت بازار ارائه کنند.

به گزارش ایلنا از رشت، فرهاد دلق پوش در جلسه کمیسیون نظارت مرکز گیلان با اشاره به اینکه اعلام نرخ جدید معاملات ملکی و نمایشگاه‌های خودرو، اظهار کرد: این نرخ در سراسر استان گیلان یکسان است.

وی با تأکید بر اینکه هیچ شهرستان به تنهایی نمی‌تواند در این زمینه عمل کند، گفت: متأسفانه گزارشات رسیده از برخی شهرستان‌ها نشان دهنده اعمال نرخ‌ها مجزا در زمینه حق کاری معاملات ملکی و نمایشگاه‌های خودرو بوده که تخلف است.

دلق پوش در ادامه با اشاره به بهره گیری بیشتر از ظرفیت تشکل‌ها و اتحادیه‌ها در زمینه کاهش فشار بازار، افزود: نباید اجازه دهیم وقفه‌ای در ارائه خدمات و نظارت بر امور صنفی وارد شود.

وی با بیان اینکه مصوبات ستاد تنظیم بازار لازم الاجرا است، تصریح کرد: نباید بخشی نگری و گرایش صنفی بر بازار حاکم باشد و ملاک عمل؛ خدمت رسانی مطلوب به مردم و تعادل بازار با تکیه بر مصوبات قانونی است.

دلق پوش با تأکید بر برخورد با کوچک‌ترین تخلف در حوزه بازار، بیان کرد: اصناف پیشنهاد و طرح‌های سازنده برای تعادل و روان سازی وضعیت بازار ارائه کنند.

استان گیلان تنظیم بازار خدمت رسانی خودرو بازار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر