کد خبر: 948460 A

با شرکت در کارگاه آنلاین حال خوش زندگی؛

دوره برخط کارگاه حال خوش زندگی (خودباوری) _ از سری مهارت های مثبت روانشناسی_ با حضور نوجوانان علاقمند در استان هرمزگان در حال برگزاری است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، الهام اشرافی جاسکی مربی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان جاسک و مدرس دوره استانی گفت: روانشناسی مثبت به جایِ تاکید بر کاستی‌های افراد، به توانمندی‌های بالقوه آنان تاکید می‌کند.

وی در همین رابطه افزود: روانشناسی مهارت های مثبت با ۸ موضوع ارائه شده است.
 
اشرافی جاسکی با تاکید بر اهمیت مقوله خودباوری اظهار کرد: این مهارت بر اساس نیاز سنجی موجود از بین ۸ عنوان مهارت کارگاه های حال خوش زندگی برای کارگاه برخط استانی انتخاب شد.
 
این مدرس دوره مهارت های مثبت اعلام کرد: خود باوری از اساسی ترین عوامل رشد مطلوب شخصیت است که توجه به آن در دوران کودکی و نوجوانی زیر بنای شخصیت سالمِ فرد در بزرگسالی را با خود به ارمغان می‌آورد.
 
اشرافی جاسکی افزود: این کارگاه در ۸ جلسه ویژه فراگیران ۱۲ تا ۱۷ سال به صورت استانی در حال اجرا است.
 
مدرس دوره مهارت خود باوری گفت: تاکنون ۶ جلسه از این آموزش اجرا و ۲ جلسه باقیمانده است.
 
اشرافی جاسکی در ادامه گفت: نشانی، بامن آشناشو، ربات شارژی، خودِ ارزشمندِ من، سپر خانوادگی، مهربانی با من، با خودت مثبت حرف بزن و توانمندی های من از عناوین کارگاه مهارت خودباوری است.
 

به گزارش ایلنا،کارگاه برخط (آنلاین) مهارت مثبت خود باوری با مشارکت نوجوانان سراسر استان هرمزگان از ۲۲ تیرماه آغاز و تا ۱۶ مرداد سال جاری ادامه دارد.

دوران کودکی و نوجوانی روانشناسی کانون پرورش فکری کودکان هرمزگان نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر