کد خبر: 948429 A

معاون استاندار گیلان:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلان گفت: دستگاه‌ها با حمایت از کارآفرینان مطابق با قوانین، زمینه توسعه اشتغال را فراهم کنند.

به گزارش ایلنا از رشت، کیمیا تنهایی در جلسه کارگروه اشتغال صندوق خرد زنان روستایی که در فرمانداری رشت برگزار شد، با تاکید بر لزوم شناسایی کامل زنجیره تامین، تولید و بازاریابی در حوزه های اقتصادی اظهار داشت: دستگاه‌های متولی به دنبال قوانین و راهکارهایی باشند که موجبات تسهیل روند اشتغالزایی  و حمایت از کارآفرینان را فراهم سازد.

وی توجه ویژه به آموزش فعالان عرصه تولید و برنامه ریزی در این زمینه را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی باید با برندسازی و طراحی زمینه شکوفایی بیش از پیش تولیدات خود را فراهم کنند.
 
تنهایی با تاکید بر لزوم استانداردسازی و برندسازی محصولات و راه اندازی شبکه های فروش آنلاین تصریح کرد: کارآفرینان باید مورد حمایت مالی قرار گیرند تا با نیرویی مضاعف در انجام کار خویش به سوی پیشرفت گام بردارند.
 
معاون استاندار گیلان با ابراز امیدواری در خصوص حل مشکلات پیش روی تولید از طریق همفکری با کارآفرینان گفت: باید با استفاده از همه ظرفیت ها از قبیل در اختیار گذاشتن فضای مناسب و همچنین اعطای تسهیلات حمایتی، شرایط مناسبی برای کارافرینان فراهم شود.
اشتغال زنان مشکلات معاون برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر