کد خبر: 948427 A

معاون استاندار گیلان تأکید کرد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان به احزاب، فعالان سیاسی و اجتماعی تأکید کرد که اقدامات انجام شده در کشور در خصوص مدیریت و مقابله با کرونا را برای عموم جامعه تبیین و تشریح کنند.

به گزارش ایلنا از رشت، محمود قاسم‌نژاد در دومین نشست با رئیس و اعضاء شورای مرکزی خانه احزاب گیلان در سال‌جاری اظهار داشت: دولت تدبیر و امید معتقد به تسهیل و تعمیق فعالیت احزاب و تشکل‌های سیاسی و مدنی است و مدیران استانی و شهرستانی نیز بر اجرای این امر اهتمام دارند.

وی با بیان اینکه تشکل‌های مدنی و احزاب حلقه ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند، افزود: یافتن راه حل مشکلات و مسائل مردم در حوزه های مختلف سیاسی ، اقتصادی اجتماعی و فرهنگی و نیز انعکاس آن در جهت پیگیری ، ویژگی مهم احزاب است.

قاسم نژاد از تلاش های خانه احزاب و فعالان سیاسی استان در دوران دشوار همه‌گیری ویروس کرونا قدردانی کرد و با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران مردم نقشی اساسی و محوری دارند؛ از احزاب ، فعالان سیاسی و اجتماعی خواست با تبیین و تشریح فعالیت‌های عمومی کشور به ویژه مقابله با تحریم‌های غیرقانونی آمریکا و مدیریت مشکلاتی همچون شیوع کرونا در جلسات‎شان، حامی نظام اسلامی و دولت برای عبور از شرایط کنونی باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان هدف از همراهی فرمانداران در نشست با خانه احزاب استان را آشنایی هرچه بیشتر آنان با ظرفیت های این خانه عنوان کرد و افزود: فرمانداران سراسر استان آمادگی کامل برای بسط و گسترش فعالیت احزاب و ایجاد دفاتر نمایندگی احزاب در حوزه ماموریت های خود را دارند.

در این نشست فرمانداران شهرستان های رشت ، رضوانشهر و ماسال حضور داشتند و نظرات خود در حوزه تعامل با احزاب سیاسی را بیان داشتند. اعضای خانه احزاب استان نیز دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خود در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی را مطرح کردند.

جامعه سیاسی و اجتماعی مشکلات نظام اسلامی نظام جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر