کد خبر: 948310 A

معاون استاندار آذربایجان شرقی مطرح کرد:

معاون‌هماهنگی‌امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌ شرقی با بیان اینکه بانک‌ها در زمینه حمایت از تولید و توسعه واحدهای صنعتی استان مسئولیت سنگینی برعهده‌ دارند، از مدیران استانی بانک‌های دولتی و خصوصی خواست برای افزایش سهم استان از تسهیلات رونق تولید همت کنند.

به گزارش خبرنگارایلنا، علی جهانگیری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به نامگذاری امسال به نام «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: تلاش برای تحقق شعار سال و حمایت از صنایع برای شکوفایی اقتصادی، اصلی ترین وظیفه دولتمردان و فعالان بخش خصوصی است.

وی اظهار داشت: مدیران بانک‌ها باید برای پرداخت به‌ موقع تسهیلات رونق تولید بیشتر تلاش کنند و امکان بهره‌مندی بیشتر استان از تسهیلات تولید و امکان استفاده بدون محدودیت از اعتبارات شناور را فراهم کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: همراهی و همدلی بخش خصوصی و دستگاه‌های اجرایی ضامن رفع مشکلات و کاهش مسائلی مانند بروکراسی اداری است.

جهانگیری اعلام کرد: جلسه مشترک مدیران عامل بانک‌ها و تعدادی از فعالان بخش خصوصی با استاندار آذربایجان شرقی برگزار می‌شود و مدیران استانی بانک ها، پاسخگوی عملکرد خود در زمینه جهش تولید خواهند شد.

در این جلسه پرونده چندین شرکت متقاضی دریافت تسهیلات در قالب رونق تولید بررسی شد.

آذربایجان شرقی بخش خصوصی حمایت از تولید دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر