کد خبر: 948291 A

مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل اعلام کرد:

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه احداث درمانگاه تامین اجتماعی نمین پروژه اولویت دار معرفی شد، گفت: برای احداث این پروژه ۳۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش ایلنا، دکتر قادر برجی مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان اردبیل در جلسه بررسی مسائل و مشکلات درمانی شهرستان نمین که با حضور دکتر علی نیکزاد، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: پروژه احداث درمانگاه نمین در سال ۹۷ با حضور مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی کشور کلنگ‌زنی شد اما با توجه به اینکه محل احداث ساختمان درمانگاه خارج از حوزه شهری در نظر گرفته شده بود، مقرر شد محل ساخت جهت سهولت دسترسی شهروندان و ارائه خدمات بهتر جایگزین شود.

قادر برجی ادامه داد: با کوشش فرماندار نمین، اداره کل راه و شهرسازی استان و شهرداری، پس از چندین ماه رایزنی، یک قطعه زمین با کاربری آموزشی به درمانی تبدیل شد و مشکل جانمایی برای احداث ساختمان مرتفع شد در نهایت تملک زمین در تاریخ ۵ دی‌ماه ۹۷ صورت گرفته است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت: آخرین مکاتبات برای درمانگاه نمین با توجه به تاخیری که در تملک زمین بوجود آمد، جزو پروژه‌های احداثی سال ۹۸ محسوب نشده و ردیف اعتبار سال گذشته نیز حذف شد. این در حالی است که خوشبختانه درمانگاه نمین برای اولویت‌های ساخت و ساز امسال جزو ۳ پروژه اولویت دار معرفی شده است.

وی با بیان اینکه با احداث این درمانگاه برای بیش از ۳۰ نفر از جوانان تحصیل کرده نمین اشتغال ایجاد خواهد شد، خاطر نشان کرد: برای احداث این پروژه ۳۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته خواهد شد.

نمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر