کد خبر: 948136 A

در استان مرکزی رخ داد؛

شادی نامتعارف در مراسم جشن عروسی در روستای دهشیرخان خنداب در استان مرکزی به قیمت جان یک کودک انجامید.

به گزارش ایلنا، یکی از ۱۳ میهمان مجروح که دو هفته گذشته در روستای دهشیرخان خنداب بر اثر شادی نامتعارف و تیراندازی با اسلحه شکاری در عروسی مجروح شده بودند کودکی بود که با وجود تلاش پزشکان، جان خود را از دست داد.

در این حادثه محمدامین رضایی کودک معصوم که به همراه ۱۲ میهمان دیگر عروسی به علت شادی مسلحانه در عروسی دچار آسیب دیدگی شده و در بیمارستان بستری شده بود، با وجود تلاش پزشکان بر اثر شدت جراحات جان باخت.

ساعت آغازین بامداد بیست و نهم تیرماه ۹۹ یکی از میزبانان مجلس عروسی (از بستگان نزدیک داماد) در روستای دهشیرخان خنداب در اقدامی نادرست و برای یک شادی نامتعارف، چند تیر هوایی با اسلحه شکاری شلیک کرده و در شلیک آخر به علت بی احتیاطی به سمت میهمانان تیراندازی می‌کند.

بر اثر این بی احتیاطی تعداد ۱۳ نفر از افراد حاضر در مراسم عروسی به علت اصابت ساچمه‌های پخش شده تیراندازی از نواحی مختلف دچار مصدومیت شدند که بلافاصله جهت مداوا به مرکز درمانی انتقال داده شدند و فرد ضارب دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

طبق اعلام پلیس سهل انگاری، غفلت و ضعف مهارت‌های لازم در حمل، نگهداری و استفاده صحیح از اسلحه گرم از موضوعاتی بوده است که در بسیاری موارد باعث بروز حوادث تلخ شده است.

تخطی از قوانین و مقررات مربوط به حمل، نگهداری و استفاده از سلاح‌های گرم جرم محسوب می‌شود و پلیس همواره تاکید داشته که افراد دارای جواز اسلحه باید در استفاده صحیح از سلاح اطمینان حاصل کرده و از دسترس قرار دادن آن برای دیگران اجتناب کنند.

آسیب دیدگی استان مرکزی استفاده از سلاح تیراندازی شادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر