کد خبر: 947965 A

با رای هیات مدیره شبکه مجمع خیرین استان؛

سیروس پاک فطرت به اتفاق آرا از سوی هیات مدیره شبکه مجمع خیرین استان فارس به مدت دو سال به عنوان مدیرعامل این مجمع انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، رئیس هیات مدیره شبکه مجمع خیرین استان فارس امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: شبکه مجمع خیرین استان فارس حدود دو سال است سیر مراحل قانونی را از طریق تایید استانداری و اداره ثبت شرکت‌ها را پشت سرگذاشته و امروز با حضور بیش از ۳۰ نفر از خیرین و نخبگان به نمایندگی از سوی ۱۱ موسسه مجامع و انجمن های خیریه و خیریه ها تشکیل شده است.

محمد هادی ایمانیه به تشریح اهداف تشکیل شبکه مجمع خیرین استان فارس اشاره و تصریح کرد: ساماندهی کمک‌های خیران، شناسایی و اولویت‌بندی کمبودها و نیازهای استان، ایجاد بانک اطلاعاتی، هم‌افزایی و ارتباط گیری با مقامات و مسئولان استانی و کشوری، استفاده از توان موجود موسسات عضو و غیر عضو از اهداف شبکه مجمع خیران استان فارس است.

وی با بیان اینکه جلوگیری از موازی کاری موسسات خیریه یکی دیگر از مهم‌ترین اهداف شبکه مجمع خیرین فارس است خاطرنشان کرد: پیگیری نیازمندی‌های موسسات عضو به صورت مشترک از جمله این اهداف و مواردی است که در دستور کار قرار می‌گیرد.

عضو هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: ساماندهی کمک‌های خیران، کمک به شناسایی و اولویت‌بندی کمبودها و نیازهای جامعه با بهر‌ه‌گیری از اطلاعات و بررسی‌های مشترک و موسسات عضو، کمک به توسعه اقدامات خیریه اولویت‌دار در بین اقدامات مشترک و همچنین تعیین اولویت‌ها و نیازسنجی‌ها به همراه تجلیل از خیران از دیگر اهداف پیش‌بینی شده مجمع شبکه خیرین استان فارس است.

ایمانیه گفت: نمایندگان موسسات خیریه عضو شبکه مجمع خیرین استان فارس شامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس، مجمع خیرین شهرساز فرهنگ‌ساز شیراز، مجمع خیرین مسکن‌ساز، خانه خیرین استان فارس، مجمع خیرین نخبه‌پرور استان فارس، موسسه شورای عالی خیری فارس، بنیاد خیریه اکبر سلطانی نسب، خیریه ایتام مهدی فاطمه(عج)، مجمع خیرین آبرسان، انجمن خیرین کتابخانه‌ساز و جمعیت هلال احمر استان فارس هستند که به زودی نیز راه‌های ارتباط گیری با این مجمع توسط مدیرعامل اطلاع‌رسانی می‌شود.

رئیس هیات مدیره شبکه مجمع خیرین استان فارس اظهار امیداواری کرد: با مشارکت و همکاری مدیران ارشد استان و نمایندگان مجلس بتوانیم قوانینی که جهت سهولت کار خیر و خیرین را تسهیل می‌کنند را مصوب و همچنین قوانینی که نیازمند اصلاح است را شناسایی و پیگیری کنیم.

ایمانیه در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه همبستگی ایجاد شده خیریه‌ها با مشاوره، همفکری و همدلی خیرخواهانه، منجر به رقم خوردن اقدامات انسان دوستانه در استان فارس شده است، افزود: مجامع خیرین استان فارس توانسته است با این مشارکت و همدلی در وضعیت شرایط کرونایی در کمک به رفع موانع حوزه سلامت بسیارتاثیرگذار باشد.

استان فارس سلامت مسکن هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر