کد خبر: 947943 A

مدیرکل حمل ونقل جاده ای استان مطرح کرد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: به تناسب ظرفیت های بسیار بالای این استان مشکلات راهداری و حمل ونقل نیز گسترده و پیچیده است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، در دیدار مدیرکل و معاونین راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با مهدی طغیانی نماینده مردم اصفهان در مجلس و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر ضرروت همدلی و هم افزایی دولت و مجلس برای حل مشکلات راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تاکید شد.

در این دیدار مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان به جایگاه استان اصفهان در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای اشاره کرد و گفت: رتبه اول جا به جایی حمل ونقل کالا و رتبه سوم جابه جایی مسافر در کل کشور به استان اصفهان اختصاص دارد که خود نشان از ظرفیت بالای این بخش است.

مهدی خضری ادامه داد: از سوی دیگرحجم بالای تردد ناوگان سبک و سنگین در محورهای مواصلاتی استان اصفهان به عنوان چهار راه ترانزیت کشور، هزینه حفظ و نگهداری 12 هزار کیلومتر از راه های استان را به شدت افزایش داده است.

وی تصریح کرد: به تناسب ظرفیت‌های بسیار بالای استان مشکلات راهداری و حمل ونقل نیز گسترده و پیچیده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیز بر هماهنگی و تشریک مساعی دولت و مجلس برای حل مشکلات مردم تاکید کرد.

مهدی طغیانی استفاده از کلیه ظرفیت ها برای حل مشکلات حمل ونقل و راهداری استان اصفهان را ضرروی اعلام کرد و گفت: استفاده از تکنولوژی های روز برای پاسخگویی به نیاز رانندگان باید در دستور کار قرار گیرد.

وی همچنین از پیگیری های ویژه برای جذب اعتبارات در حوزه راهداری و تلاش برای نوسازی ناوگان این بخش در خبر داد.

اصفهان حمل ونقل ایلنا اصفهان راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان محورهای مواصلاتی استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر