کد خبر: 947748 A

استاندار هرمزگان خواستار شد؛

استاندار هرمزگان از تحقق اقدام مهم یکی از صنایع در حوزه ورزش استان در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: صنایع در بخش های مختلف برای ارائه خدمات به مردم هرمزگان پای کار آمده اند که می توان کمک به بخش درمان در ایام کرونا، مدرسه سازی و ورزش اشاره کرد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس،فریدون همتی در حاشیه افتتاح این پروژه مهم بندرعباس با قدردانی از مدیرعامل، هیات مدیره و نمایندگان مردم، با اشاره به اعتبار ۳۸میلیاردی شرکت پالایشگاه نفت بندرعباس برای احداث این محور چهاربانده ۲۵کیلومتری، از کاهش تصادفات و خسارت‌های مالی و جانی در این محور خبر داد و گفت: صنایع غرب بندرعباس حرکت جدیدی در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی اخیرا آغاز کرده اند که جای قدردانی دارد.                            

فریدون همتی از تحقق اقدام مهم یکی از صنایع در حوزه ورزش استان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: صنایع در بخش های مختلف برای ارائه خدمات به مردم هرمزگان پای کار آمده‌اند که می‌توان کمک به بخش درمان در ایام کرونا، مدرسه سازی و ورزش اشاره کرد.

وی بیان کرد: حضور صنایع هرمزگان در زمینه ایجاد اشتغال و به خصوص پرداخت مالیات بر ارزش افزوده نقش مهمی دارد که در احداث زیرساخت های لازم شهر هزینه می شود.

همتی با بیان اینکه یکی از منابع پایدار استان هرمزگان برای توسعه مدیریت شهری و روستایی ارزش افزوده صنایع است که از همین منابع، تامین اعتبار احداث ۱۰۰ مدرسه را متقبل شده اند و به ازای همین تعداد نیز سازمان نوسازی مدارس برعهده گرفته و قرار است  ۱۰۰میلیارد تومان در طی  یکسال هزینه شود.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: موارد ذکر شده، نمونه هایی از کمک های اجتماعی صنایع به شهر بندرعباس است و با اطلاع رسانی از اقدامات مسئولیت های اجتماعی  آنان در این زمینه نگاه مردم باید به صنایع عادلانه شود.

همتی با  قدردانی از مشارکت مالی بنگاه ها تصریح کرد: مردم هرمزگان با کوچکترین کار و حمایت قدردان هستند بنابر این انتظار دولت، مردم قدردان و نمایندگان از صنایع بیش از این است و باید تأثیرگذار در اشتغال نیروهای استان و منابع برای امور اجتماعی شهر بندرعباس باشد.

استاندار هرمزگان به توزیع ارزش افزوده صنایع در سال گذشته اشاره کرد و افزود: به لحاظ مالیات ارزش افزوده، هرمزگان جزچهار استان برتر بوده و حاصل پرداختهای همین صنایع است که در هرمزگان شکل گرفته است.

خبرنگار: سمانه کمالی باغستانی

ارائه خدمات به مردم اشتغال درمان مدرسه هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر