کد خبر: 947276 A

جبار کوچکی نژاد:

نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری رشت ، تثبیت مدیریت شهری را عامل اصلی اجرای پروژه ها دانست.

به گزارش ایلنا از رشت، جبار کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر رشت جزو افراد کارآمد هستند و هر یک رزومه ای قوی دارند، گفت: برای اجرای پروژه های عمرانی در شهر نیاز به آرامش و ثبات مدیریتی است.

نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی سپس گفت: مهمترین پروژه های شهر رشت در حوزه حمل و نقل ریلی، جمع آوری فاضلاب، حفاظت محیط زیست شهری، تراموا، پروژه‌های زیربنایی و پروژه هایی از این قبیل است که برای اجرای این پروژه‌ها هر هفته باید فرماندار شهرستان، نمایندگان مجلس، اعضای شورای و شهردار و مدیران مرتبط با هم جلسه داشته باشند.

وی تثبیت مدیریت شهری را عامل اصلی اجرای این پروژه ها دانست و گفت ما به عنوان کسانی که مسئول اجرای پروژه های شهری هستیم باید طوری رفتار کنیم که جوی آرام به وجود آید.

کوچکی نژاد گفت: شورا نباید شهردار را عصبی کند و شهردار هم نباید زمینه‌های عصبی‌شدن شورا را فراهم نماید و هر دو در کنار هم تلاش کنند تا رشت به توسعه و آبادانی بیشتر برسد.

حفاظت محیط زیست شورای اسلامی شهر فرماندار شهرستان مجلس شورای اسلامی شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر