کد خبر: 946990 A

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس:

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس گفت: توزیع و هدایت سرمایه گذاران صنعتی نباید محدود به چند نقطه و شهرک صنعتی خاص باشد بلکه عدالت اجتماعی و لزوم توسعه متوازن ایجاب می‌کند به موضوع پراکندگی در این خصوص توجه جدی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، روح اله عباسپور در جریان بازدید استاندار و مسئولان استانی از نواحی صنعتی شال  و دانسفهان اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از سرمایه گذاران در استان تقاضای فعالیت در شهرک‌هایی مانند کاسپین را دارند و به سمت سرمایه گذاری در چند شهرک خاص هدایت می شوند در حالی که باید سایر شهرک ها و نواحی صنعتی استان نیز معرفی و برای جذب سرمایه گذار در آنها برنامه ریزی شود.

نماینده بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی افزود: عدم جذب سرمایه گذار در نواحی صنعتی شال و دانسفهان طی سال های گذشته تاکنون موجب شده تا بخش زیادی از درخواست های مردم منطقه حول محور اشتغال برای جوانان باشد.

عباسپور خاطرنشان کرد: عدالت اجتماعی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند باید مورد توجه جدی مدیران اجرایی قرار بگیرد تا شاهد رشد و توسعه متوازن مناطق باشیم.

وی ادامه داد: سرمایه گذاری زیادی برای ایجاد زیرساخت در برخی نواحی صنعتی مانند شال و دانسفهان انجام شده اما تا هنگامی که شاهد جذب سرمایه گذار نباشیم سرمایه های هزینه شده مثمر ثمر نخواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع و نماینده بوئین زهرا و آوج یادآور شد: خیری در دانسفهان با واگذاری پنج هکتار زمین برای اجرای طرح های تولیدی اقدام کرده و باید با کمک و همراهی مسوولان استان در این مکان شاهد ساخت مجتمع کارگاهی در زمینه تولید کفش و پوشاک و چرم باشیم.

سرمایه سرمایه گذاران کفش مجلس شورای اسلامی بوئین زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر