کد خبر: 946941 A

دادستان کرمانشاه از عیدی دستگاه قضایی به تعدادی دیگر از مالباختگان گلیم گبه خبر داد.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه ،شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به آخرین وضعیت پرونده کلاهبرداری گلیم و گبه کرمانشاهان، اظهارکرد: طی چندسال گذشته تلاش های زیادی از سوی مسئولان قضایی استان برای به سرانجام رساندن این پرونده و پرداخت طلب شکات انجام گرفت.

وی بابیان اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته تاکنون بخش عمده‌ای از طلب شکات پرداخته شد،  افزود: در این مدت طی چهار مرحله 120 میلیارد تومان پول به حساب یازده هزار و 288 نفر از مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان واریز شد.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: تمام این مالباختگان 100 درصد سپرده اولیه خود را با کسر سودهای دریافتی که ازمتهم پرونده داشته اند، دریافت کرده اند.

وی افزود: درحال حاضر  حدود 500 نفر از شکات باقی مانده اند که طلب خود را که معادل 23 میلیارد تومان است، دریافت نکرده اند.

کرمی با بیان اینکه برای پرداخت طلب باقی مالباختگان بخشی از اموال متهم طی ماه گذشته به مزایده گذاشته شد، اعلام کرد: باتوجه به اینکه برنده مزایده باید این ماه پول اموال را به حساب دستگاه قضایی واریز کند، لذا امیدوار هستیم بزودی بتوانیم بخشی دیگر از طلب مالباختگان راپرداخت کنیم.

وی تاکید کرد: اهتمام دستگاه قضایی استان به سرانجام رساندن این پرونده و پرداخت طلب تمامی مالباختگان است.

 

دادستان مالباختگان استان کرمانشاه گلیم وگبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر