کد خبر: 946787 A

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: پویش احسان ماسک با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تأمین ماسک مورد نیاز برای خانواده‌ها و افراد نیازمند با همکاری نهادهای دولتی و سازمان‌های مردم‌نهاد استان اجرا می‌شود.

به گزاش خبرنگار ایلنا، علیار راستگو با اشاره به افزایش مبتلایان به کرونا در استان در مقایسه با اردیبهشت سال جاری، گفت: هر قدمی، هر چند کوچک که برای حفظ سلامتی مردم برداشته شود، ارزشمند است.

وی با اشاره به فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد در مقابله با بیماری کرونا، افزود: ایام محرم فرصت خوبی است تا کمک‌ها و نذورات مردمی را به سمت حوزه سلامت و تأمین نیازهای خانواده‌های محروم در این زمینه هدایت کنیم.

راستگو افزود: بر این اساس، پویش احسان ماسک با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تأمین ماسک مورد نیاز برای خانواده‌ها و افراد نیازمند با همکاری نهادهای دولتی و سازمان‌های مردم‌نهاد استان اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه استفاده از ماسک یکی از مهم‌ترین راهکارهای پیشگیری از شیوع کروناست اجرای این پویش با همکاری ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت و تشکل‌های مردمی می‌تواند تا حد قابل توجهی در کنترل این بیماری نقش ایفا کند.

آذربایجان شرقی خانواده کمک های مردمی ماسک محرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر