کد خبر: 946691 A

مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: نذوراتی که در عید قربان توسط شهروندان به ادره کل بهزیستی استان قزوین آورده می شود مشروط بر ذبح بهداشتی در کشتارگاه ها است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علیرضا وارثی اظهار کرد: بر اساس تصمیم کمیته پیشگیری از بیماری های واگیر سازمان بهزیستی و به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، همچنین تامین و حفظ سلامت کارکنان و مقیمان مراکز تحت پوشش این سازمان دریافت نذورات خاص و پذیرش قربانی در عید قربان مشروط به ذبح بهداشتی در کشتارگاه ها خواهد بود.

مدیرکل بهزیستی استان افزود: بر اساس این بخشنامه دریافت دام زنده و ذبح در مراکز سازمان بهزیستی برای عید قربان امسال ممنوع و  دریافت دامهای قربانی مشروط به ذبح بهداشتی در کشتارگاه ها خواهد بود.

وارثی ادامه داد: بر اساس این بخشنامه برگزاری هر گونه جشن و مراسم بصورت گردهمایی حضوری، دید و بازید ایام عید به صورت خانوادگی در مراکز و موسسات تحت پوشش سازمان بهزیستی ممنوع است.

وی یادآور شد:همچنین مردم نوع دوست و خیر می توانند نذورات نقدی خاص این ایام را از طریق شماره کارت: ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۰۸۳۸۰۸۸،شماره حسابهای مشارکتهای مردمی بهزیستی ۴۱۷۷۰۳۴۵۴۱۹۰۲۷۱۲و شماره شبا :۶۷۰۱۰۰۰۰۴۱۷۷۰۳۴۵۴۱۹۰۲۷۱۲ به مددجویان زیر پوشش اهدا کنند.

به گفته این مسئول،همه ادارات و مراکز بهزیستی سراسر استان نیز در روز عید سعید قربان آماده دریافت نذورات مردمی برای اهدا به مددجویان بهزیستی هستند.

 

استان قزوین ایام عید بهزیستی پوشش ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر