کد خبر: 946659 A

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، گفت: با توسعه روزافزون تولید و اشتغال در البرز می توان شاهد تبدیل شدن استان به قطب صنعتی در کشور باشیم.

به گزارش ایلنا، محمد زاده در مراسم معارفه علی مهدی پور، سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی البرز با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل‌های موجود استان در بخش  صنعتی اظهار داشت: معتقدیم توسعه استان باید به صورت متوازن و متناسب با ظرفیت های آن باشد.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه خوشبختانه زمینه های تولید و صنعت در شهرک های صنعتی البرز فراهم شده است گفت: با توسعه روزافزون تولید و اشتغال در استان می توان شاهد تبدیل شدن استان بعنوان یک قطب صنعتی در کشور باشیم.

محمدزاده در بخش دیگر از سخنان خود بر شناسایی و رسیدگی به نیازها و مشکلات واحدهای صنعتی تاکید و خاطرنشان کرد: توجه به مشکلات تولیدکنندگان باید با جدیت و حساسیت بالا پیگیری شود.

علی مهدی پور سرپرست شرکت شهرک های صنعتی البرز نیز در بخش دیگری از این مراسم، گفت: اگر بخواهیم با فراز و نشیب ها از بین نرویم و برای این دنیا  و آن دنیا ماندگار باشیم باید با نیت الهی خدمت کنیم و نگاه ما معطوف به خدمت رسانی باشد.

علی مهدی پور از کارمندان شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با ۱۷ سال سابقه در حوزه صنعت، در دوسال اخیر به عنوان یکی از مدیران فعال حوزه فنی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز فعالیت داشته که با حکم معاون وزیر صمت و رئیس سازمان صنایع کوچک ایران بعنوان سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز منصوب شد.

معارفه سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی البرز علی مهدی پور معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر