کد خبر: 946645 A

خجسته پور مطرح کرد:

جانشین رئیس ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا گفت: با توجه به درخواست دانشگاه علوم پزشکی سمنان و تصویب ستاد استانی مقابله با کرونا، محدودیت‌های اعمال شده کرونایی در شهرستان‌هایی‌ که در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند از امروز به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

به گزارش ایلنا، حبیب الله خجسته پور  سخنگو و جانشین رئیس ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا گفت: با عنایت به درخواست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان و تصویب ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا ، محدودیت‌های اعمال شده کرونایی در استان سمنان از امروز سه‌شنبه ۷ مرداد ماه تا روز سه‌شنبه ۱۴ مرداد ماه ۹۹ بمدت یک‌هفته دیگر تمدید شد.

خجسته پور اضافه کرد : بر این اساس تمام دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبانسراها، آموزشگاه‌ها و کلاس‌های تقویتی مدارس در این مدت در مناطق قرمز و نارنجی کرونایی تعطیل است.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا در استان سمنان ادامه داد: برگزاری مراسم‌ اجتماعی، فرهنگی و مذهبی، همایش ها و مجامع صنفی، فصلی و دوره ای در شهرستان‌های با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی تا چهاردهم مرداد ماه ممنوع‌ است.

وی با اشاره به تعطیلی کتابخانه‌ها و سینماها در این شهرستان‌ها، تصریح کرد: کافه‌ها، قهوه‌خانه‌ها و چایخانه‌ها، موزه‌ها و باغ‌موزه‌ها، شهربازی‌ها، مراکز تفریحی آبی و استخرهای سرپوشیده نیز در مدت اعلام شده تعطیل است.

خجسته‌پور تاکید کرد که برگزاری نماز جماعت در مناطق با وضعیت قرمز و نارنجی نیز به مدت یک هفته دیگر ممنوع شده است.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان یادآور شد: در این مدت امکان فعالیت باشگاه های ورزشی و بدنسازی در شهرستان‌ های قرمز و نارنجی کرونایی این استان وجود ندارد.

وی ابراز داشت: مشارکت مردمی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان برای گذر از بحران کرونا و مهار آن ضروری می باشد.

کرونا ویروس معاون سیاسی اجتماعی استانداری سمنان تمدید محدودیت ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر