کد خبر: 946644 A

فرماندار شهرستان جوانرود :

فرماندار جوانرود گفت: ۴۴ روستای این شهرستان تا پایان سال ۹۹ از نعمت گاز بهره مند می‌شوند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، رستگار یوسفی در بازدید میدانی از پروژه‌های گازرسانی شهرستان‌جوانرود اعلام کرد: با توجه به اینکه از سال گذشته گازرسانی به روستا‌های جوانرود در دستورکار شرکت گاز استان کرمانشاه قرار گرفته بود در هفته دولت و دهه فجر ۹۸ شاهد بهره برداری از بسیاری از این پروژه‌ها بودیم.

وی اظهارداشت: در حال حاضر کار گازرسانی به ۲۶ روستای شهرستان جوانرود در قالب چهار پکیج در دست اجراست و چهار روستایی که در پکیج گازرسانی گنجانده نشده بودند در قالب اضافه کار در دستورکار قرار گرفتند.

یوسفی میانگین پیشرفت پروژه‌های گازرسانی به شهرستان جوانرود را ۶۰ درصد اعلام و تاکیدکرد: با توجه به سردسیر بودن بودن منطقه، کمبود گاز مایع و شرایط آب وهوایی و محدودیت فصل کاری پروژه‌های در دست اجرای این شهرستان در قالب اضافه کردن اکیپ‌های گازرسانی و حمایت مالی از پیمانکاران این پروژه‌ها در ایام دهه فجر امسال به بهره برداری برسند.

سیروس شهبازی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه نیز گفت: ۱۰۰ درصد خانوار‌های شهری و ۶۰ درصد روستا‌های شهرستان جوانرود از نعمت بهره‌مند هستند.

سیروس شهبازی با اعلام اینکه در حال حاضر ۲۲ هزار خانوار شهری و روستایی شهرستان جوانرود از نعمت گاز برخوردارهستند گفت:  میانگین پروژه‌های در دست اجرای گاز رسانی به روستا‌های این شهرستان را ۶۰ درصد است

وی تصریح کرد: با بهره برداری از پکیج‌های در دست اجرای شهرستان جوانرود میانگین بهره مندی روستا‌های این شهرستان به ۹۲ درصد خواهد رسید که تلاش خواهیم کرد پکیج‌ها را تا پایان سال جاری به سرانجام برسانیم.

شهبازی یادآور شد: سایر پکیج‌های شهرستان همچون پکیج بانی لوان و سفید برگ نیز با برنامه ریزی در دستورکار شرکت گاز قرار گرفته است و در صورت تامین اعتبار گازرسانی به این روستا‌ها نیز انجام می‌گیرد.

روستاها گاز رسانی شهرستان جوانرود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر