کد خبر: 946633 A

فرماندار بندرعباس:

فرماندار بندرعباس گفت: ناظرین بهداشت و دامپزشکی در کشتارگاه ها نظارت و حضور فعال داشته باشند.

 به گزارش ایلنا از بندرعباس، جلسه مشترک ستاد مدیریت بیماری کرونا و کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.

 فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار کرد: مراسم ذبح گوسفند هر ساله در روز عید سعید قربان در شهرستان بندرعباس برگزار می‌شود که بخشی از آن در کشتارگاه بندرعباس و بخشی در کشتارگاه قلعه قاضی انجام می‌شود که باید ادارات مرتبط نظارت لازم را بر رعایت نکات شرعی و بهداشتی آن داشته باشند.

 وی در ادامه گفت: کلیه افرادی که در کشتارگاه ها فعالیت دارند باید از ماسک استفاده کنند و ماسک برای افرادی که مراجعه می کنند و ندارند محیا باشد و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی ضروری است و ناظرین و بازرسین بهداشت و دامپزشکی باید از ابتدای صبح حضور فعال داشته باشند.

کناری  بیان کرد: لازم است در سطح شهر اطلاع رسانی صورت گیرد تا مردم برای مراجعه به کشتارگاه از بردن همراه خودداری کنند تا باعث شلوغی در محیط‌کشتارگاه نشود و حوزه انتظامی نیز در محل‌های کشتار  مستقر تا امنیت برقرار شود و همچنین پلیس راه و راهور پوشش کامل ترافیکی درون شهری و برون شهری را داشته باشند.

پلیس راه پوشش سلامت فرماندار دامپزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر