کد خبر: 946631 A

رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس مطرح کرد:

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: از یک سو کرونا و از سوی دیگر گذر بازرگانان از قوانین سخت و دست و پا گیر عرصه را بر فعالیت تجار تنگ کرده است و این در خور استانی که دروازه طلایی اقتصاد نام دارد، نیست.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، محمدرضا صفا در دیدار با منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اتاق بازرگانی به نوبه خود با تشکیل کمیسیون‌های 12 گانه و طرح مشکلات تجار در شورای گفتگو تمام تلاش خود را برای هموار ساختن مسیر فعالیت بازرگانان به کار بسته است.

وی همچنین ضمن قدردانی از تعامل استاندار هرمزگان با پارلمان بخش خصوصی، بیان کرد: در شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی مصوبات خوبی گرفته‌ایم و اتاق برای نخستین بار توانست در جلسات مهم اقتصادی استان صاحب کرسی و حق رای شود.

این مسئول با اشاره به ساختمان در حال احداث اتاق بازرگانی بندرعباس، اضافه کرد: کار ساخت ساختمان جدید اتاق با سرعت به پیش می رود و امید داریم بتوانیم ساختمانی در خور شان فعال اقتصادی بنا کنیم

صفا بیان کرد: هدف نخست ما در اتاق بازرگانی و در دور نهم فعالیت هیات نمایندگان ایجاد همدلی و جلب اعتماد فعالان بخش خصوصی است که رشد 36 درصدی صدور کارت بازرگانی خود گواهی بر این مدعاست.

اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی اقتصاد رشد مجلس شورای اسلامی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر