کد خبر: 946623 A

سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان هرمزگان:

سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان هرمزگان گفت: باید به ورزش های بومی- محلی توجه داشت و نباید از ورزش های همگانی در روستاها غافل شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، اولین نشست تخصصی مسئولان ورزش بانوان شهرستان‌های شرق  هرمزگان با حضور مرادی سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان استان، آئین پرست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک، مسئولان ورزش شهرستان‌های(سیریک، رودان، میناب، جاسک و بشاگرد)  پیرامون بررسی مسائل، مشکلات و عملکرد ورزش بانوان با هدف توسعه و پیشبرد ورزش بانوان در سالن جلسات فرمانداری سیریک برگزار شد.

 سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان هرمزگان در این نشست گفت: توسعه ورزش بانوان با استفاده از ظرفیت‌ها، پتانسیل‌های موجود و سرمایه‌گذاری در رشته‌های هدف از اولویت‌های مهم ورزش است که با برنامه‌ریزی منسجم در حوزه ورزش بانوان باعث رشد، پویایی و نشاط اجتماعی جامعه می‌شود و با پیشنهاد مدیرکل محترم و تشکیل کارگروه تخصصی ورزش بانوان گامی در جهت توسعه ورزش بانوان استان هرمزگان برداشته شده است.

وی با بیان اینکه می بایست نقش ورزش همگانی را برای ارتقا سطح سلامت خانواده و نشاط اجتماعی پررنگ تر کرد و همچنین ورزش همگانی می تواند بستر مناسبی جهت کشف استعدادهای قهرمانی باشد.

مرادی بیان کرد: توسعه ورزش روستایی هم مورد تاکید است و باید به ورزش های بومی- محلی توجه داشت و نباید از ورزش‌های همگانی در روستاها غافل شد.

وی اظهار کرد: استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی باید مورد توجه مربیان و هیات‌های ورزشی قرار گیرد که نیازمند تعامل و همکاری با سایر ادارات و نهادهای دولتی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، آموزش و پرورش و دیگر ادارات است.

جامعه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هرمزگان ورزش بانوان برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر