کد خبر: 946253 A

مدیرکل راهداری استان اعلام کرد؛

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: عملیات خط‌کشی ۴۹۲ کیلومتر از جاده‌های استان قزوین با استفاده از رنگ سرد و گرم به پایان رسیده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، جواد حق‌لطفی اظهار کرد کرد: ۲۶۲ کیلومتر از عملیات خط‌کشی با استفاده از تیم‌های امانی و ۲۳۰ کیلومتر نیز به صورت پیمانی به انجام رسیده است.

وی اضافه کرد: از سال جاری تاکنون ۱۵۰۰ کیلومتر از راه‌های حوزه استحفاظی استان قزوین عملیات خط کشی و تجدید خطوط محو شده به انجام رسیده و برای انجام این کار ۴۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی هزینه شده است.

حق‌لطفی، نصب و بهسازی ۲ هزار و ۹۵ عدد علایم ایمنی راه‌ها شامل اخطاری و انتظامی و نصب ۳۴۳ عدد تابلوی اطلاعاتی با اولویت نقاط پرتصادف و راه‌های گردشگری را از دیگر اقدامات این اداره کل در راستای ارتقای ایمنی جاده‌ها عنوان کرد.

مدیرکل راهداری استان  با اشاره به ارتقای حفاظ ایمنی میانه راه‌ها، نواحی پل و پرتگاه و بهسازی حفاظ‌های موجود، اظهار داشت:  در چهار ماه گذشته، ۲۱ کیلومتر نیوجرسی بتنی و ۴۴ کیلومتر گاردریل در سطح راه‌های استان نصب شده است.

این مسئول یادآور شد: طی این مدت همچنین ۲۴۴ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز در سطح استان شناسایی و برای ۹۱مورد از تخلفات اخطار و توقف ساخت صادر شده است.

 

استان قزوین جاده جاده های استان راهداری و حمل و نقل جاده گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر