کد خبر: 946184 A

به رغم هشدار مسئولان در پرهیز از هرگونه تجمع درشرایط کرونایی ؛

به رغم هشدار پی در پی مسئولان وزارت بهداشت در پرهیز از هرگونه تجمع درشرایط کرونایی ؛ نمایشگاه‌ بین‌المللی استان اصفهان برای دوازدهمین دوره پیاپی میزبان گردهمایی معتبرترین شرکت‌های فولادی کشور می شود.

به گزارش ایلنا، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته طی روزهای اول تا ۴شهریورماه در حالی در اصفهان برپا می‌شود که هنوز بسیاری از استان‌های کشور در  شرایط کرونایی و در وضعیت قرمز ویا هشدار  قرار دارند.

اگر چه برگزارکنندگان این نمایشگاه  از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در طی برگزاری نمایشگاه خبر می‌دهند اما طی چند ماه اخیر تجربه برگزاری چنین نمایشگاه‌ها و تجمعاتی در کشور نشان داد که هربار پس از پایان این گردهمایی‌ها؛ آن منطقه ، شهر و یا استان دچار همه گیری کرونا شده و یا در وضغیت قرمز و هشدار قرار می‌گیرند.

هرچند اصفهان قطب فولاد کشور به شمار می‌رود و برپایی چنین نمایشگاه‌هایی در شرایط بد اقتصادی کشور می‌تواند دستاوردهای اقتصادی بسیاری را به همراه داشته‌باشد و از همه مهم‌تر جایگاه اصفهان را به عنوان معتبرترین نمایشگاه صنعت فولاد کشور تثبیت کند اما به نظر می رسد در شرایط کنونی باید حفظ سلامت مردم برای برپاکنندگان نمایشگاه در اولویت نخست باشد.

این نمایشگاه در دوره قبل، میزبان 144 شرکت معتبر فعال در حوزه متالورژی، فولاد و ریخته‌گری در مساحتی بالغ بر 10 هزار مترمربع برگزار شد و شرکت‌هایی از چین، هند، آلمان، سوئیس، ترکیه، بلژیک و انگلستان هم در آن حضور داشتند که با استقبال بی‌نظیر این شرکت‌ها نیز روبرو شد.

 

 

 

کروناویروس نماشگاه بین المللی اصفهان فولاد کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر