کد خبر: 946182 A

معاون سیاسی استاندار قزوین:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: از جمله وظایف اصلی فرمانداران تلاش برای افزایش رضایتمندی مردم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، منوچهر حبیبی در نشست با فرمانداران استان، اظهار کرد: یکی از وظایف مهم و اولویت دار فرمانداران در سطح شهرستان‌ها ایجاد امنیت و افزایش رضایتمندی مردم در این حوزه است که باید این موضوع با تمام توان دنبال شود.

معاون سیاسی استاندار افزود: ایجاد وحدت و انسجام  بین همه گروه‌ها، جریانات سیاسی، اجتماعی، نهادها و سازمان‌ها از مسوولیت‌های اصلی فرمانداران است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

حبیبی ادامه داد: فرمانداران در بحث توسعه شهرستان‌ها با ارزیابی و کارشناسی دقیق، طرح‌های مهم و اثرگذار را شناسایی کرده و برای اولویت بندی طرح‌های نیمه تمام در سطح شهرستان اقدام کنند.

وی با تاکید بر رعایت مسایل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، بیان کرد: باید فرمانداران به بخشداری‌ها، دهیاری‌ها، بهورزهای مستقر در روستاها و نیروی انتظامی شهرستان و کلانتری‌ها ابلاغ کنند که هیچگونه مراسمی در قالب عروسی و عزاداری به صورت تجمعات فشرده برگزار نشود و در صورت لزوم با حداقل افراد برای برگزاری این تجمعات اقدام شود.

این مسئول یادآور شد: سازمان صمت و تعزیرات حکومتی در سطح شهرهای استان با تالارها و اصنافی که اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکنند با جدیت برخورد کند و شهرداری‌های استان به صورت سازماندهی شده ضد عفونی معابر و اماکن عمومی را در سطح شهر با جدیت انجام دهند.

معاون سیاسی استاندار با اشاره به وضعیت اقتصادی مردم، تصریح کرد: بحث معیشت مردم بسیار مهم است و در بحث نظارت بر بازار باید با اهتمام ویژه و جدیت در سطح شهرستان‌ها ورود کرد.

حبیبی با اعلام وجود اعتبار کافی در خصوص معرفی مشاغل آسیب دیده ناشی از کرونا افزود: با شناسایی مشاغل آسیب دیده در این زمینه تسهیلات کافی فراهم شده و در اختیار خواهد گرفت و ضرورت دارد فرمانداران در شهرستان‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.

 

تعزیرات شهرداری عزاداری معاون سیاسی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر