کد خبر: 946129 A

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی خبر داد:

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی از تردد هوایی و دریایی رایگان برای دانشجویان ابوموسی خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، محمود عامری سیاهویی از ثبت نام و پذیرش دانشجو بدون کنکور در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: ثبت نام در رشته های بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور ) دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از 5 مرداد ماه لغایت 2 شهریورماه انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور ابوموسی تنها واحد آموزش عالی در جزیره استراتژیک می باشد، افزود:خوابگاه با تمام امکانات و تردد هوایی و دریایی رایگان در اختیار دانشجویان ابوموسی قرار می گیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی در خصوص هزینه شهریه دانشجویی، عنوان کرد: با 3بانک عامل قرارداد منعقد شده که وام دانشجویی با کارمزد پایین در اختیار دانشجویان قرار گیرد، حتی بنیاد علوی و نهادهای حمایتی هزینه شهریه دانشجویان بی بضاعت را نیز پرداخت می کندو نباید دانشجویی دغدغه ای جز تحصیل داشته باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی بیان کرد: محل آزمون به دلخواه دانشجویان در نزدیک ترین محل زندگی دانشجو صورت می گیرد و برای دانشجویان خوابگاهی در ایام امتحانات غذای گرم توزیع می شود.

به گزارش ایلنا، دانشگاه پیام نور ابوموسی قریب به 400دانشجو و با 2رشته  کارشناسی ارشد و 8رشته کارشناسی مشغول به فعالیت است.

آموزش عالی دانشگاه پیام نور سازمان سنجش آموزش کشور کنکور پذیرش دانشجو بدون کنکور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر