کد خبر: 946029 A

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین از دستگیری 14 شکارچی متخلف در آوج، طارم سفلی، الموت شرقی، الموت غربی و شهرستان البرز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حسن عباس نژاد با اعلام این خبر گفت: ماموران محیط زیست استان قزوین ، در حین گشت و کنترل در مناطق آوج، طارم سفلی، الموت شرقی، الموت غربی و شهرستان البرز ۱۴ شکارچی متخلف را دستگیر کردند که در این زمینه ۱۳ پرونده تخلف تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

عباس نژاد افزود: از متخلفان ۷ قبضه سلاح شکاری گلوله زنی و ساچمه زنی، شوکر، بیسیم، فشنگ جنگی، فشنگ کالیبر ۱۲ غیر مجاز، ۷ قبضه سلاح شکاری گلوله زنی و ساچمه زنی مجاز و لاشه دو رأس بز وحشی و یک قطعه کبوتر جنگلی کشف شد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با شیوع دوره دوم ویروس کرونا و افزایش انتقال بیماری در بین مردم و تاکیدات فرآوان در خصوص ماندن در خانه و رعایت موارد بهداشتی متاسفانه تخلفات شکار و صید توسط متخلفین در این مدت با افزایش روبرو بوده است.

وی یادآورشد: با حضور فعال و مستمر مامورین و هوشیاری آنها ضمن پیشگیری از تخلفات شکار و صید ، تعداد زیادی از این متخلفین دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

استان قزوین حفاظت محیط زیست محیط زیست ویروس شکارچی متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر